W ostatnich 2 tygodniach odbywały się w naszym mieście Mistrzostwa Miasta Opola w popularnych konkrecjach zwanych potocznie „Kosz” i „Siatka”. I jak przystało na nasze szkolne tradycje – po raz kolejny wróciliśmy z medalami. Kilku tygodniowe wspólne przygotowania podczas lekcji oraz zajęć SKS przyniosły efekty.

W mistrzostwach piłki koszykowej 5x5 nasze zawodniczki zajęły II miejsce, natomiast w odmianie 3x3 brązowy medal.

Skład PSP16 był następujący: Adamska Emilia, Fila Natalia, Gołdys Amelia, Grzebska Nikola, Jeziorowska Daria, Kańtoch Dominika, Zalwert Hanna.

sport1

sport7

W finałach rozgrywek piłki siatkowej - po przegranej, ale ogromnie zaciętej walce z zawodniczkami z PSP11, po wygranej z PSP8 oraz PSP5 nasze uczennice zajęły II miejsce.

Skład „Sreberek” PSP16: kapitan Kańtoch Dominika, Adamska Emilia, Dalecka Izabela, Fila Natalia, Gołdys Amelia, Grzebska Nikola, Jeziorowska Daria, Niestrój Jowita, Markiewicz Hanna oraz Szostak Lena. Ogromne gratulacje dla naszych dziewczyn.

sport8

sport9