Szanowni Państwo

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Opolu informuje, że w związku rozpoczynającym się od 08 lutego br. postępowaniem rekrutacyjnym do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16 im. Zofii Nałkowskiej na rok 2021/2022 dla kandydatów zamieszkujących w obwodzie szkoły, z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że zmieniają się zasady przyjmowania dokumentacji w okresie 08 lutego- 23 kwietnia 2021r. Dokumentację należy dostarczyć do szkoły w zamkniętej kopercie i włożyć do skrzynki, znajdującej się przy wejściu do placówki.

Dotyczy to również dokumentów związanych z zapisem dziecka zamieszkałego poza obwodem szkoły w okresie 22 marca – 23 kwietnia 2021r.
Dokumenty do pobrania znajdują sie na naszej stronie w zakładce rekrutacja.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 77 454 28 67 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor Józefa Marciniak

Ikona PDF 50Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do publicznych szkół podstawowych, dla których Miasto Opole jest organem prowadzącym

Ikona PDF 50Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2021/2022 do klas I publicznych szkół podstawowych, a także oddziałów sportowych i oddziałów dwujęzycznych klas wyższych niż klasa I szkół podstawowych, dla których Miasto Opole jest organem prowadzącym

Ikona PDF 50Terminy przeprowadzania postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, na rok szkolny 2021/2022 do klas I publicznych szkół podstawowych, a także oddziałów sportowych i oddziałów dwujęzycznych klas wyższych niż klasa I szkół podstawowych, dla których Miasto Opole jest organem prowadzącym

Ikona PDF 50ZARZĄDZENIE Nr OR-I.0050.570.2020 PREZYDENTA MIASTA OPOLA z dnia 26 listopada 2020 r.

Wmagane dokumenty

Ikona PDF 50Zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16 im. Zofii Nałkowskiej w Opolu rok szkolny 2020/2021

Ikona PDF 50Zgłoszenie rodziców ucznia 6-letniego o przyjecie do szkoły

Ikona PDF 50Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły

Ikona PDF 50Potwierdzenie woli przyjęcia ucznia do szkoły

Ikona PDF 50Oświadczenie dotyczące religii/etyki

Ikona PDF 50Wniosek o objęcie ucznia nauką języka mniejszości narodowej, nauką języka mniejszości etnicznej, nauką języka regionalnego oraz nauką własnej historii i kultury.