15 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się Konkurs „Mam Talent dedykowany uczniom klas I - VIII. Przedsięwzięcie to miało na celu promowanie i rozwijanie talentów oraz pasji. Chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, plastyczne, recytatorskie i inne przed społecznością szkolną. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę.
Wszyscy występujący stworzyli radosną atmosferę. Każdy dostał drobny upominek. Zwycięzcy oraz wyróżnieni artyści otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ młodzi wykonawcy zachwycili ich wspaniałymi występami. Niestety pomimo sympatii do wszystkich uczestników jury musiało wybrać zwycięzców. Ostatecznie, ogłoszono werdykt:

I miejsce (ex aequo) zajęły:

- Zuzanna Zawadzka i Urszula Kapusta z kl.2b,

- Magdalena Wieloch z kl.4 a,

II miejsce zajęła Hanna Markiewicz z klasy 4b,

III miejsce zdobyła Dominika Woroniecka z klasy 1b.

mam talent1

mam talent2

mam talent3mamtalent4