W czwartek 1.02 uczniowie z klasy 3b i 2a wybrali się do Studenckiego Centrum Kultury w Opolu na przedstawienie w wykonaniu Teatru Współczesnego z Krakowa pt. „Polskie miasta w baśni i legendzie”. Spektakl był niezwykle ciekawy a dzieci dowiedziały się z niego o naprawdę interesujących legendach związanych z najważniejszymi Polskimi miastami. Jednak nie była to jedyna atrakcja tego dnia. Uczniowie naszej szkoły po zakończonym przedstawieniu wzięli udział w warsztatach z fizyki a także odwiedzili jedyne w Opolu obserwatorium astronomiczne UO. Mimo niesprzyjającej pogody mogli podziwiać panoramę Opola z dachu Domu Studenckiego „Niechcic”. Na koniec poszukiwali wśród różnych kamieni kawałków meteorytów. To był dzień pełen nieswoistych przeżyć i doświadczeń.

klasy teatr