W dniu 31.03.2023 roku w ramach projektu „Tłumaczymy Żywioły” realizowanego przez MCWE w Opolu mieliśmy przyjemność odwiedzić Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne MotorShow w Poznaniu. Impreza odbyła się w MTP Poznań Expo i była jednym z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Polsce.
Już na wejściu do hali wystawowej witała nas olbrzymia ilość stoisk, na których prezentowane były najnowsze modele samochodów, motocykli i innych pojazdów. Można było zobaczyć zarówno modele popularnych marek, jak i egzotyczne auta, których nie widuje się na co dzień na ulicach. Dużą uwagę przyciągały także stoiska z częściami i akcesoriami motoryzacyjnymi oraz producentów opon i felg.
Na targach nie brakowało również atrakcji dla miłośników sportów motorowych. Organizatorzy przygotowali specjalne strefy, w których można było zobaczyć na żywo driftowanie i wyścigi samochodowe, a także spróbować swoich sił w symulatorach jazdy.
Podsumowując, pobyt na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych MotorShow w Poznaniu był niezwykle interesującym i inspirującym doświadczeniem. Impreza z pewnością spełniła nasze oczekiwania.

targi