Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w wyjątkowej wycieczce na farmę alpak w Odrowążu. Była to doskonała okazja do bliższego poznania tych sympatycznych zwierząt oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Podczas pobytu dzieci mogły spacerować z alpakami, czesać je, przytulać oraz karmić. Dużą atrakcją był wspólny spacer w towarzystwie alpak, który dostarczył wszystkim wielu radości i niezapomnianych wrażeń.
W trakcie wycieczki uczniowie uczestniczyli również w ognisku, podczas którego piekli kiełbaski. Nie zabrakło także zajęć związanych z opieką nad innymi zwierzętami. Dzieci samodzielnie przygotowywały pokarm dla kaczek, a następnie mogły je nakarmić.
Wyjazd był nie tylko świetną zabawą, ale również cenną lekcją przyrody i odpowiedzialności za zwierzęta. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia i pełni miłych wspomnień



