Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie  plastycznym pt. „Święty Józef opiekun Jezusa i mojej rodziny”. Był to konkurs przeznaczony dla dzieci przedszkolnych we współpracy z rodzicami i rodzeństwem, technika wykonania prac była dowolna. Organizatorem konkursu była pani Gabriela Ogiolda  z Przedszkola SPSK w Opolu.Konkurs był podsumowaniem Roku św. Józefa i Roku Rodziny. Jury w znacznym stopniu zwracało uwagę na wkład własny dziecka, ale także na pomysłowość w wykonaniu pracy, w doborze technik, materiałów oraz w ujęcie samego tematu. Prace oceniano w dwóch kategoriach: prace przestrzenne oraz płaskie.

Dla naszych dzieci w kategorii prac w technikach płaskich przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:
Agatka Ciećkiewicz

III miejsce:
Antoś Luksa

Wyróżnienia przyznano dla:
– Zuzi Dziubek za ciepłe przedstawienie św. Józefa.
– Tymona Bialika za symboliczne przedstawienie rodziny pod opieką św. Józefa.

konkurs religia