Pierwsze śniadanie jest dla dzieci najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. 8 listopada w Polsce po raz drugi był obchodzony Dzień Zdrowego Śniadania. Tego dnia dzieci poznały zasady zdrowego odżywiania, dowiedziały się o konieczności jedzenia warzyw i owoców, a także zapoznały się z najnowszą piramidą żywienia. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, odróżniały produkty szkodliwe dla zdrowia, od zdrowej żywności. Tworzenie własnych kanapek  i owocowych przekąsek rozbudziło w dzieciach kreatywność i twórcze myślenie.
W naszym przedszkolu dokładamy wszelkich starań aby nasze śniadania były atrakcyjne dla dzieci, ale przede wszystkim pełnowartościowym zdrowym posiłkiem dostarczającym naszym przedszkolakom niezbędnych składników odżywczych, oraz energię na resztę dnia.

A803A537 FCCB 402E 9993 EEB07D56489BCEEB37D8 220A 4C56 80F9 DE03B1418AE2