Jak każdy wie, wszystko co dobre szybko się kończy... Czas płynie nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy próg naszego przedszkola, we wtorek tj.14.06.2022 r. szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Przygoda z przedszkolem naszych najstarszych przedszkolaków powoli dobiega końca. Przed nimi otworem stają mury szkoły. 14 czerwiec, był  wyjątkowym dniem dla całej naszej przedszkolnej społeczności, ponieważ wszystkie starszaki zebrały się, aby wierszem, tańcem i piosenką pożegnać swoje przedszkole. Poprzez swój program artystyczny dzieci podziękowały wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności.

Ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki - udanych wakacji i powodzenia w szkole, samych słonecznych dni, aby każdy kolejny dzień na waszej drodze stwarzał nowe okazje do osiągania sukcesu. Wam drodzy Rodzice, dziękujemy za wspaniałą  owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i  grupy.
 
zakoczenie1zakoczenie2
zakoczenie3
zakoczenie4