W marcu nasze przedszkole brało udział w IV Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 7 im. Jakuba Kani w Opolu. Celami przeglądu było przede wszystkim: rozbudzenie zainteresowania wśród najmłodszych muzyką i nauką języków obcych, prezentowanie i popularyzacja utworów muzycznych krajów europejskich, rozpowszechnianie korzyści płynących z nauki języków obcych oraz promowanie odmiennych od tradycyjnych form edukacji. Przegląd skierowany był do dzieci z najstarszych grup przedszkolnych opolskich przedszkoli, który składał się z dwóch kategorii: występy solo oraz występy grupowe.
Z naszego przedszkola w konkursie, w kategorii występy grupowe, wzięły udział trzy dziewczynki z grupy III: Aleksandra T., Milena G. oraz Agata C. Przegląd piosenki polegał na przesłaniu nagrania z występu w języku obcym. Dziewczynki wykonały piosenkę "Mr Sun", zdobywając II miejsce w konkursie!

Serdecznie gratulujemy!

konkurspiosenki