W środę 17 czerwca 2026 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Najstarsza grupa "Żabek" rozpoczęła występ tradycyjnym Polonezem. Następnie można było posłuchać piosenek i i podziękowań związanych z pobytem w przedszkolu. Na koniec rodzice przygotowali pożegnalny piknik.
"To były piękne dni...", teraz czas na nowy etap - szkołę. Przedszkole dało dzieciom skrzydła, w szkole będą mogły je rozwinąć. Życzymy powodzenia naszym absolwentom!

