nowy rok

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie.

Wakacje dobiegają końca, powoli nadchodzi nowy rok szkolny 2022/2023.

Miło będzie powitać Państwa oraz  uczniów w murach naszej szkoły. Mamy nadzieję,  że wakacje pozwoliły wszystkim na  odpoczynek  i nabranie sił i zapału do pracy, która nas czeka.  Życzymy, aby ten rok szkolny pozwolił rozwijać Wasze zdolności  i budować pewność siebie. Pamiętajcie, że dobre oceny zachęcają do dalszej systematycznej pracy, rozwijają skrzydła. Najważniejsze jest to, żebyście w tych murach poznali samych siebie, odkryli własne talenty i mocne strony, aby nauka sprawiała Wam przyjemność.

Nauczycielom Życzymy radości i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów. Bądźcie dla uczniów autorytetem, źródłem wiedzy i wsparciem.

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dnia 01.09.2022 r. będzie miało następujący przebieg:

• O godzinie 9.00 uczniowie klas II–VIII spotykają się z  wychowawcami w wyznaczonych poniżej salach.
  • Uczniów klas I oraz Rodziców zapraszamy na godzinę 11.00 do sali gimnastycznej, w której odbędzie się uroczyste powitanie pierwszoklasistów oraz Pasowanie na uczniów naszej szkoły.

KLASA

PIĘTRO