Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego -2017

Dnia 29.09.2017r. przeprowadzone zostały wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Zgłosiło się 5 kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 219 uczniów. W dniu wyborów w szkole było obecnych 204 uczniów. Ważne głosy oddało 204 uczniów. Komisja wyborcza w składzie: Martyna Tas kl. VI b, Izabela Kucharska kl. VII b, Szymon Duda  kl. VI a i Szymon Bursy kl. VII a, czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Największą liczbę głosów otrzymała Natalia Sofińska z kl. VIIa i to ona po raz trzeci z rzędu pełnić będzie funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, a zastępcą został Piotr Żelawski z kl. VIIb.

Samorząd szkolny

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego