ZESPÓŁ  SZKOLNO  -  PRZEDSZKOLNY  NR 2  W  OPOLU

 • 1.jpg
 • a1.jpg
 • b.jpg
 • d.jpg
 • f.jpg
 • g.jpg
 • h.jpg
 • j.jpg
 • k.jpg
 • l.jpg
 • m.jpg
 • n.jpg
 • o.jpg
 • p.jpg
 • r.jpg
 • t.jpg
 • u.jpg
 • w.jpg
 • x.jpg
 • y.jpg

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Zofii Nałkowskiej w Opolu                     Przedszkole Publiczne Nr 16 w Opolu

------------------------------

Statystyka

Użytkowników:
146
Artykułów:
625
Odsłon artykułów:
441275

Goście

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego -2017

Dnia 29.09.2017r. przeprowadzone zostały wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Zgłosiło się 5 kandydatów. Uprawnionych do głosowania było 219 uczniów. W dniu wyborów w szkole było obecnych 204 uczniów. Ważne głosy oddało 204 uczniów. Komisja wyborcza w składzie: Martyna Tas kl. VI b, Izabela Kucharska kl. VII b, Szymon Duda  kl. VI a i Szymon Bursy kl. VII a, czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Największą liczbę głosów otrzymała Natalia Sofińska z kl. VIIa i to ona po raz trzeci z rzędu pełnić będzie funkcję Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, a zastępcą został Piotr Żelawski z kl. VIIb.


Samorząd szkolny

Rok szkolny 2017/2018

Przewodnicząca Samorządu Szkolnego

Natalia Sofińska

 

Zastępca Przewodniczącej

Piotr Żelawski

 

 

Joomla Templates by Joomla-Monster.com