Dzień Otwarty -2018

3 marca 2018 r. (sobota) zapraszamy na Dzień Otwarty.
Rozpoczęcie o godzinie 11.00.

W programie: warsztaty muzyczne i plastyczne, zabawy ruchowe na sali gimnastycznej, konsultacje ze specjalistami : logopedą, psychologiem, pedagogiem szkolnym, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, zwiedzanie szkoły, zajęcia tematyczne, malowanie twarzy, praca z tablicą interaktywną i możliwość skorzystania z zasobów szkolnej pracowni multimedialnej, a także słodki poczęstunek  w kawiarence.

Zapraszamy!

Życzenia Świąteczne - 2017

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Życzy Dyrekcja i Pracownicy ZSP Nr 2 w Opolu

Kiermasz świąteczny 2017

Rada Rodziców, Dyrekcja, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy
Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 2 w Opolu
serdecznie zapraszają Rodziców oraz mieszkańców dzielnicy
na Kiermasz Świąteczny
14 grudnia 2017 r. (tj. w czwartek) o godz. 16.00.

Podczas kiermaszu będzie można zakupić m.in.
opłatki, różnorodne ozdoby świąteczne, stroiki,
barszcz z pierogami, pierniki, przetwory domowe.
Czynna będzie także kawiarenka z herbatą, kawą i domowymi wypiekami.
O godzinie 18.00 odbędą się Jasełka w wykonaniu uczniów.
Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu w miłej, świątecznej atmosferze, przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd.

Serdecznie zapraszamy!!!

Półkolonie dla dzieci w okresie ferii

Informujemy, że Międzyszkolny  Ośrodek Sportowy w Opolu organizuje dla dzieci półkolonie w okresie ferii zimowych. Poniżej zamieszczamy informacje szczegółowe.
Międzyszkolny  Ośrodek Sportowy w Opolu zaprasza na dwa pięciodniowe turnusy dla dzieci klas I – VI, pozostające w domu podczas wakacji.
Turnus pierwszy odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu przy ul. Katowickiej 35 (I turnus 15.01.2018 – 19.01.2018),
Turnus drugi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Opolu przy ul. Reymonta 43 (II turnus 22.01.2018 – 26.01.2018)
Opiekę w godzinach od 8,00 do 16.00 sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Cena za jeden turnus to 250,00 PLN W programie:
– zajęcia sportowe
– gry i zabawy integracyjne,
– wyjścia na lodowisko, na basen, na kręgielnię, na rollkowisko, do kina
– zawody i konkursy sportowe z nagrodami.
W ramach opłaty gwarantujemy:
– śniadania i dwudaniowe obiady,
– bilety wstępu (basen, rollkowisko, kino, itd.),
– opłata za transport,
– ubezpieczenie
Wpłaty należy dokonywać na konto: 39 1160 2202 0000 0002 1578 8048 w tytule proszę wpisać półkolonia MOS, Imię i Nazwisko dziecka oraz nr turnusu.
Przed wpłatą prosimy o kontakt tel. 77/453 67 55 w celu weryfikacji czy są jeszcze wolne miejsca.
Nabór rusza już 06.12.2017 !!!

Więcej informacji i regulamin poniżej

„OPOLE MOVIE: Bezpieczni w sieci”

Informujemy i serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu dla rodziców zorganizowanym w ramach projektu „OPOLE MOVIE: Bezpieczni w sieci”.
Stowarzyszenie Opolskie Lamy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pod hasłem „OPOLE MOVIE: Bezpieczni w sieci!”
Naszym zamiarem – w dobie ekspansji technologii komunikacyjnej w nasze życie – jest pogłębienie świadomości uczestników na zagrożenia związane z użytkowaniem internetu (cyberprzemoc, stalking, uzależnienia, niebezpieczne treści itd.) oraz pomoc w radzeniu sobie z nimi.
Chcąc nadać naszemu działaniu jeszcze szerszy i trwalszy efekt społeczny, pragniemy skierować naszą propozycję także do dorosłych. W ramach programu odbędą się specjalne spotkania dla rodziców,  które zostaną poprowadzone przez naszych partnerów – specjalistów zajmujących się poruszoną problematyką.

Zapraszamy na zajęcia o wymiarze terapeutyczno-edukacyjnym, które poprowadzi Pani Edyta Jonik-Ćwikła, psychiatra i trener z Centrum Pomocy Psychiatrycznej TAM. Spotkanie będzie poświęcone wpływom nowych mediów (internetu) na psychikę użytkownika. Priorytetowym zagadnieniem będzie radzenie sobie z uzależnieniem i zachowanie zdrowego balansu między życiem realnymi i wirtualnym.

Termin: 20.11.17 (poniedziałek) o 17:00; czas trwania – ok. 2h.
Zapisy na spotkania dla rodziców pod numerem telefonu: 512 239 076 (biuro) lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

REKRUTACJA !!!

na rok szkolny

Odpłatność
za wyżywienie