Warsztaty mydlarskie

We wtorek 10 października 2017 r. dzieci z grup: "Pszczółek", "Biedronek" i "Żabek" wzięły udział w warsztatach mydlarskich zorganizowanych przez firmę "Mydlinka". Przedszkolaki samodzielnie wykonały mydełko w wybranym przez siebie kształcie, kolorze i zapachu, a także utrwaliły wiedzę dotyczącą mycia rąk.

Przedszkolny MasterChef

W dniu 29.09.2017 grupy starsze "Biedronki" oraz "Żabki" w ramach realizacji innowacji pedagogicznej pt. "Mali kucharze - przedszkolny MasterChef" wykonały pyszną i zdrową sałatkę owocową.

Uroczyste pożegnanie przedszkola

W dniu 27 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez starszaki. Dzieci w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mamy nadzieję, że spędzone w przedszkolu lata, przyniosły dzieciom i ich rodzicom wiele radości i zadowolenia. Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w nauce oraz bezpiecznych wakacji!

O bezpieczeństwie w przedszkolu

Przed wakacjami nasze przedszkole odwiedzili pracownicy Straży Miejskiej oraz policjant. Przypomnieli przedszkolakom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, aby po wakacjach szczęśliwie powróciły do przedszkola i rozpoczęły nowy rok szkolny.

Trenerzy Odry Opole w przedszkolu

Pod koniec maja nasze przedszkole odwiedzili trenerzy Odry Opole w ramach akcji "Odra świeci przykładem". Na spotkaniu dzieci mogły dowiedzieć się kilku ciekawostek o naszym miejskim klubie i oczywiście zagrać w piłkę nożną pod okiem trenerów.

Opolskie Ogrody Talentów - 2017

Pragniemy poinformować, iż nasze przedszkole otrzymało dyplom Opolskich Ogrodów Talentów za włożony wysiłek i zaangażowanie w rozwijanie talentów dzieci oraz przygotowanie ich do udziału w konkursach i festiwalach.

Aktualności ...

----------------------------------

do przedszkoli publicznych
w Opolu
na rok szkolny 2017/2018

----------------------------------

-------------------------------

Drodzy Rodzice!
Pragniemy poinformować,
iż raport z ewaluacji zewnętrznej
przeprowadzonej
naszym przedszkolu
w dniach
od 7.11. do 10.11.2016 r.
przez zespół wizytatorów
Kuratorium Oświaty w Opolu