• 1968-1969a.jpg
  • absolwenci_2004.jpg
  • klasa-8a-1974.jpg

962045

PROCEDURA FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA OD 1 WRZEŚNIA 2020 W STANIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Szanowni Państwo Rodzice

Z ogromną radością powitamy naszych wychowanków w progach naszego przedszkola w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z nimi oraz Państwem!
          Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem.

W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ jako Dyrektor odpowiedzialny za bezpieczeństwo wychowanków, wdrożyłam „Procedurę bezpieczeństwa funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego podczas zajęć dydaktyczno – opiekuńczych od 1 września 2020r.”
        Bardzo proszę każdego z Państwa o zapoznanie się z poniższym dokumentem, pobranie i podpisanie załącznika nr 1 do niniejszej procedury oraz dostarczenie go do przedszkola.
        Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w chwili obecnej będą prowadzone w budynku przedszkolnym i na obiektach należących do placówki.

Wszystkim nauczycielom, personelowi i dzieciom życzę owocnej i bezpiecznej pracy.
           Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Opolu
                                    Józefa Marciniak

Procedura bezpieczeństwa funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego podczas zajęć dydaktyczno – opiekuńczych od 1 września 2020r.”

Załącznik  nr 1

Procedura funkcjonowania przedszkola w zakresie organizacji zajęć rewalidacyjnych w stanie zagrożenia epidemicznego

Szanowni Rodzice,
Uprzejmie proszę o zapoznanie się z „Procedurą funkcjonowania przedszkola w zakresie organizacji zajęć rewalidacyjnych i postępowania z osobami podejrzanymi  o zakażenie  koronawirusem COVID-19 oraz działań zapobiegawczych w Przedszkolu Publicznym nr 16  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu”.
Rodziców, którzy chcą skorzystać z zajęć rewalidacyjnych dla dziecka posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego na terenie szkoły, proszę o wypełnienie oświadczenia (załącznik nr 1 do procedury).
Oświadczenie należy przesłać do 15 czerwca 2020r. (poniedziałek) a oryginał przynieść w dniu przyjścia dziecka do szkoły na zajęcia rewalidacyjne.

dyr. Józefa Marciniak

Oświadczenie rodziców / prawnych opiekunów
dziecka, które uczęszcza do przedszkola publicznego nr 16 w Opolu
(Załącznik Nr 1 Do Procedury)

Aneks nr 1 do procedury funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego

Aneks nr 1

Zgłoszenie dziecka do Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu na miesiące wakacyjne

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Opole przedszkole będzie czynne w miesiącach lipiec i sierpień.
Bardzo prosimy zainteresowanych rodziców o wypełnienie poniższego zgłoszenia i oświadczenia.
Wypełnione dokumenty proszę dostarczyć do placówki do dnia 9 czerwca 2020 r. (tj. wtorek).

Zgłoszenie dziecka

Oświadczenie rodziców/opiekunów dziecka, które uczęszcza do Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu

Procedura funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu w stanie zagrożenia epidemicznego

Procedura funkcjonowania Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu
w stanie zagrożenia epidemicznego

Szanowni Rodzice
Uprzejmie proszę o zapoznanie się „Procedurą funkcjonowania przedszkola i postępowania z osobami podejrzanymi o zakażenie  koronawirusem COVID-19 oraz działań zapobiegawczych w Przedszkolu Publicznym nr 16 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu”.
Rodziców, którzy planują oddać dziecko do przedszkola, proszę o wypełnienie oświadczenia (załącznik nr 1 do procedury). Skan wypełnionego oświadczenia proszę przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Oświadczenie należy przesłać do 13 maja 2020r. (środa) a oryginał przynieść w pierwszym dniu oddania dziecka do przedszkola

dyr. Józefa Marciniak

„Procedura funkcjonowania przedszkola i postępowania z osobami podejrzanymi o zakażenie  koronawirusem COVID-19 oraz działań zapobiegawczych
w Przedszkolu Publicznym nr 16
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Opolu”

OŚWIADCZENIE RODZICÓW / PRAWNYCH OPIEKUNÓW
DZIECKA, KTÓRE UCZĘSZCZA DO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 16 W OPOLU
(załącznik nr 1 do procedury)

Zdalne nauczanie

Drodzy Rodzice,

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, do 10 kwietnia 2020 r. zawieszone zostały zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Z tego powody określone zostały zasady nauczania na odległość. Praca zdalna jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie.
Obecna sytuacja panująca na świecie jest trudna dla nas wszystkich. Aby realizować podstawę programową wychowania przedszkolnego wychowawcy grup skontaktują się z Państwem i wybiorą formy i metody pracy z dziećmi na odległość. Zgodnie z planami miesięcznymi będą Państwo otrzymywać propozycje zabaw i zadań do realizacji w domu.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z Państwa łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce. Chcemy jednak inspirować, wskazać sposoby spędzania wolnego czasu, by w jakiś sposób pomóc w tej trudnej sytuacji.

Aktualności ...

---------------------------------

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI

NABÓR 2020